(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Балансири для зимової риболовлі

Балансир - приманка, яка створювалася як імітація метання маленької рибки, яка втрачає сили, це один з кращих способів спровокувати хижака на ривок. У холодній воді активність хижої риби в рази нижча, порівняно з літніми місяцями, тому викликати у риби інтерес значно складніше. Хижак економить сили та енергію, і кидається на рибку тільки в тому випадку, якщо впевнений, що цей ривок буде результативним. А що може бути смачніше і доступніше, ніж мальок, який мечеться в різні боки. Саме тому зимова риболовля на балансир часто радує трофейними результатами.
Балансир для зимової риболовлі - фактично ця приманка працює за принципом маятника Чим різкіше і вище підброс - тим ширша описувана амплітуда руху. Багатство колірної палітри та розмірів робить ловлю на балансир захоплюючим заняттям.
Інтернет магазин пропонує купити балансири для зимової риболовлі ТМ «Адамс», м Сєвєродонецьк в асортименті кольорів, форм і розмірів. Вибір класифікується за трьома формами корпусу рибки - Т1 вузька і витягнута, Т2 округла і об'ємна, і Т4 - поєднання перших двох варіантів: широкий «животик» балансира і витягнутий хвіст. Купити зимові балансири можна у великій колірній палітрі - невисока ціна робить процес покупки приємним.

Балансири на щуку, окуня, судака

Риболовля взимку на балансир має на увазі пошук і ловлю конкретного виду риби - на відкритих або закритих водоймах це буде судак, щука і окунь. У кожного з цих хижаків свої переваги в звичках,  способах полювання, тому розглядати зимові балансири потрібно виходячи з того, на яку рибу полює рибалка на водоймі.

 

  • Балансир на окуня - рекомендується вибирати приманки розміром від 2,5 до 6 см. Це оптимальний «окуневий» габарит. Важливою частиною балансира є нижній трійник. Для полювання на окуня досвідчені рибалки часто надягають на нього намистини, кембрік, прикрашають декількома бісеринами для додання ефекту «світлофор». Часто саме цей прийом дозволяє спровокувати окунів на клювання і отримати значний улов.
  • Балансир на судака - краще купити рибки розміром від 6 см і вище. Основна кормова база судака - плотва, уклейка і верховодка, тому цей хижак воліє балансири з темною спинкою і світлим черевцем. Це абсолютно не означає, що на балансири інших кольорів і дрібних розмірів риба не буде реагувати, іноді рибалка проходить з ефектом «все навпаки», тому в ящику рибалки повинні бути різні балансири.
  • Балансир на щуку - купити можна балансири будь-якого забарвлення і форми. Розмір балансиру цей хижак воліє більший порівняно приманками для окуня. Щука хижак всеїдний, полює на різну рибу. Часто найбільш затребуваним балансиром в щучому раціоні є рибка із забарвленням під окуня, так званий «матрос». В оснащенні на щуку обов'язково (!) використовується повідець, гострота щучих зубів з легкістю впорається з будь-якою волосінню.

Перераховані критерії носять виключно рекомендаційний характер, оскільки ключову роль в риболовлі на балансир, швидше за все, грає не форма і забарвлення балансиров, а техніка гри і подача приманки, плюс настрій риби.
Цікавий факт - на першому льоді, коли відбувається різке падіння температур і вода на закритих водоймах замерзає швидше, на невеликі балансири розміром близько 3 см охоче клює короп. Такий результат риболовлі на балансир неодноразово дивував рибалок - не дивлячись на те, що короп вважається мирною рибою, саме на балансири траплялися трофейні, великі екземпляри.
Багато рибалок відзначають одну проблему - при риболовлі в лунках невеликого діаметру при виведенні балансир зачіпається переднім гачком за нижню кромку лунки. Для того, щоб цого уникнути  - передній гачок відкушується плоскогубцями, або використовується бур більшого діаметра.

Купити балансири для зимової риболовлі в Україні

Балансири виробника ТМ «Адамс» можна купити, замовивши по телефону або за адресою, вказаною на сайті інтернет-магазину: м Київ, вул. Новаторів 4. Великий вибір контрастних і нейтральних кольорів дозволяє організувати ефективну риболовлю в будь-яку погоду.
Наприклад, коли на льоду лежить сніг, або в похмурий день, хижак охочіше відгукується на яскраві кольори балансирів, можна пробувати працювати рибками з яскраво-жовтим, або червоним черевцем. У сонячну погоду або на чистому льоді освітлення під водою набагато краще, тому можна використовувати забарвлення балансирів, більше наближені до натурального кольору