(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Силіконові приманки неїстівні

Силіконові приманки для риболовлі сьогодні дуже популярні і купити їх можна практично в кожному магазині товарів для рибалки. Існує величезна кількість видів і моделей м'яких приманок, що мають різноманітну форму, вагу, колір і смак. Силіконові рибальські приманки використовують для лову щуки, судака, окуня, сома і багатьох інших хижих риб.

Недорогі силіконові приманки

У нас ви знайдете широкий асортимент м'яких риболовецьких приманок. Це твістери, воблери, слаги та інші приманки різних форм і забарвлень, однотонні, двокольорові, із блистками і вкрапленнями - гліттерами. Крім цього у нас ви зможете купити силіконові приманки недорого, за ціною виробника. Це можливо завдяки тому, що представлені м'які приманки зроблені в Україні на наших виробничих площах під тм Aquatech Plastics. Силіконові приманки Акватек Пластікс це широкий модельний ряд, різноманітність варіантів забарвлень, висока якість і дуже низька ціна.

Як можна купити силіконові приманки Aquatech?

Будь-яку із запропонованих моделей приманок Aquatech Plastics, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні протягом 1-3 робочих днів. Подивитися, вибрати і купити рибальський силікон Aquatech, можна і в нашому офісі в Києві, за адресою: ул.Новаторів, 4. Попередньо просимо узгодити ваш візит за телефонами 044-574-17-97 044-574-14-00.

Асортимент силікону Акватек Пластікс постійно поновнюється, розширюється вибір варіантів забарвлень, ми оперативно реагуємо на попит і побажання наших покупців. При необхідності, можливе виготовлення під замовлення силіконових приманок в необхідному забарвленні.