(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Блешні, спінербейти

Блешня

Блешня в найпростішому варіанті являє собою довгу пластину з одинарним, або потрійним гачком. Для ловлі риби блешня використовується дуже давно, це одна з перших штучних приманок, придуманих людиною, і вона до сих пір не втратила популярність, завдяки своїй простоті та ловучості. Сучасні блешні забезпечують додатковими елементами, такими як намистини, головки, пір'я, додаткові пелюстки ... Якщо ви ще роздумуєте купити блешню чи ні, то відповідь одна: в арсеналі рибальських снастей у будь-якого рибалки обов'язково повинно бути декілька видів цих  приманок, особливо якщо мова йде про риболовлю спінінгом.

Яку краще купити блешню?

Існує наступний розподіл на групи в залежності від характеру гри:

  • Блешні, що обертаються (оберталки, вертушки)
  • Блешні, що коливаються (колебалки)

Блешня, що обертається (обертова)

Це гачок-трійник, і стрижень з металевою пластиною-пелюсткою. При проводці, під тиском потоків води, пелюстка під кутом обертається навколо стрижня, створює акустичні хвилі, перш ніж та привертає увагу хижої риби. Особливо любить вертушки щука, але й при лові інших хижаків вона також зарекомендувала себе добре. Що стосується умов, то краще за все ця приманка підходить для неглибоких водойм зі слабкою течією.

Блешня, що коливається (коливальна)

Уявляє собою пластину з гачком-трійником на одному кінці та кільцем для кріплення до волосіні на іншому. При проводці коливальна блешня здійснює коливальні рухи, на що і реагує риба. Для поліпшення ефекту коливання їх оснащують додатковими пелюстками, намистинами, кульками ... Залежно від ваги, вони можуть застосовуватися на різній глибині, в сильному або слабкому плині. Блешні, що коливаються підходять для лову найрізноманітніших видів хижої риби, наприклад, для щуки, судака, окуня.

Яку можна купити блешню в інтернет-магазині Адамс?

У нашому інтернет-магазині можна купити обертові і коливальні блешні Adams, що виготовлені зі сталі або латуні. Блешні Адамс, що коливаються представлені в широкому різномаїтті варіантів забарвлення, форми і маси. Варіантів форми налічується більше 10 і 7 варіантів забарвлень. Обертові блешні Адамс оснащені риб'ячими штучними головками (Щука, Пічкур, Чехоня) з реалістичними голографічними очами. Оберталки Адамс можуть оснащуватися гачками з кебріком або з пером і мають вагу від 4г до 37г.

Вибрати й купити обертові і коливні блешні Адамс можна в нашому офісі за адресою: Київ, ул.Новаторів, 4. (Попередньо просимо зателефонувати за телефонами 044-574-17-97, 044-574-14-00). Жителі інших міст України можуть купити в нашому інтернет-магазині онлайн будь-яку блешню з представлених в каталозі. Блешні Adams є в наявності на складі в Києві і через 1-3 робочих дня ваше замовлення буде вже у Вас.

Телефонуйте! Приходьте! Вибирайте!