(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Приманки

Рибальські приманки.

Штучні приманки використовуються зазвичай для ловлі хижої риби. Різноманітність цих виробів дозволяє кожній рибалці підібрати найкращий варіант в залежності від снасті, пори року, типу проводки, швидкості течії (або їївідсутності), виду риби тощо.
Основні види приманок для спінінга можно класифікувати за матеріалом, з якого вони виготовлені:

Металеві (блешні): обертові, що коливаються, спіннербейти.
Пластикові тверді: воблери, поппери.
Силіконові м'які: твістери; віброхвости, складаючи, черви


Купити приманки для риболовлі - які кращі.

На яку з вище згадуваних приманок легше спіймати рибу важко сказати, адже це ще залежить від виду риби, на яку ви «полюєте». Кожна із приманок має свої нюанси.
Наприклад, при лові щуки навесні добре проявляють себе на чистій воді невеликі блешні, легкі воблери, а також твістери, насаджені на дрібну джиглголівку; при лові на зарослих ділянках (де необхідно мінімізувати можливість зацепа) спіннербейти - один з кращих варіантів приманки на спінінг. При «полюванні» на судака застосовуються  вертушки, вузькі колебалки, що тонуть, а також воблери глибокого занурення. Восени краще використовувати джиг-приманки виброхвіст. Одна з найпоширеніших риб у водоймах - окунь. Він відмінно реагує на м'які силіконові приманки твістер і невеликі колебалки. Жерех - це єдиний представник сімейства коропових, який проявляє яскраво виражені повадки хижака. Він плаває у верхніх шарах води за течїєю, то для його лову використовуються поверхневі моделі - вертушки і поппера.
Ближче до осені, коли риба краще йде на глибину, застосовують джиг-приманки і глибоководні воблери. Підводячи підсумок можна сказати, що в риболовлі, як і в будь-якій справі, завжди є місце для експерименту. 

Які приманки для риболовлі можна купити в інтернет-магазині Адамс.

Купити рибальські приманки для спінінга недорого можна в інтернет-магазині www.adams.com.ua. У нас можна купити: обертові і коливні блешні, спіннербейти різних модифікацій, силіконові наживки - твістер і виброхвіст. У широкому асортименті представлена ​​продукція українського виробника Aquatech plastics. Конкурентна якість виготовлення і вітчизняне виробництво виробів дозволяють придбати приманки за низькими цінами без втрати їх  властивостей.