(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Чохли до вудок

Чохол для вудочки

Рибальські чохли рекомендується використовувати для будь-яких вудок - поплавочних, спінінги або фідери. Немає значення, дороге у вас вудилище або бюджетне термін його служби в цьому випадку буде збільшений. Такий спосіб зберігання оберігає снасті від пошкоджень, вони не труться одна об одну. Крім того, так зручніше переносити снасті, перевозити в автомобілі або зберігати вдома, це зручно, практично та економно.

Рибальські чохли для вудок, види і розміри

Як правило, всі виробники виготовляють їх з водонепроникної тканини. За матеріалом виготовлення, діляться на:

  • Жорсткі, каркасні
  • М'які чохли для вудок

За своїм призначенням та формою їх можна поділити на дві категорії:

  • Чохли для вудок з котушками (мають спеціальний виступ для рибальської котушки)
  • Чохли прямі

І ті, і інші можуть мати 1, 2, 3, 4 відділення, невеликі кишені для дрібниць і аксесуарів. Кожне відділення призначене для зберігання однієї вудочки, в цьому випадку забезпечується максимальна її збереження, але на практиці в одному відділенні можуть зберігати і два вудилища. Довжина може становити від 1 м до 1,5 м.

Який можна купити чохол для вудок в інтернет-магазині Адамс

В нашому магазині ми пропонуємо м'які чохли для вудок виробництва AquatechPlastics Україна в двох варіантах довжини: 145см і 130см. У нас можна купити чохли для вудок і спінінгів з одним, двома або трьома відділеннями, з виступом під котушку або прямі, оснащені додатковими кишенями (один або два). У виробництві використовуються якісні матеріали та фурнітура вітчизняного та імпортного виробництва. Всі моделі виготовлені зі щільної тканини з водонепроникним шаром, мають як ручки для перенесення в руках, так і ремені для носіння на плечах. Подивитися й купити чохли для вудок недорого можна в Києві за адресою ул.Новаторів, 4. Інформацію про наявність і асортимент можна отримати за телефоном 044 574-14-00 або з мобільного 050 609-14-78.