(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Чохли, сумки

Чохли для вудилищ і рибальські сумки

Чохол для вудлищ використовується для зручного транспортування вудок і забезпечує краще збереження рибальського спорядження. Чохли можуть мати різну форму, розмір, конструкцію, вони можуть призначатися для різних видів вудилищ з різною комплектацією. Вибір, який купити чохол для вудилища, робить кожен рибалка індивідуально, виходячи зі своїх переваг, вимог і, найголовніше, особливостей своїх вудок.

Який можна купити чохол для вудлищ в інтернет-магазині Адамс?

Наш інтернет-магазин представляє продукцію українського виробника AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс). Чохли для вудилищ виготовлені зі щільного, але легкого водонепроникного матеріалу (нейлон + ПВХ), мають наплічні ремені виготовлені з поліпропілену і легко чистяться.

В нашому інтернет-магазині риболовецьких снастей можна купити чохли наступних видів:

  • Для вудлищ без котушок
  • Для поплавочних вудилищ з котушками
  • Для вудилищ спінінгів з котушками

Всі моделі можуть мати одне, два або три відділення, що закриваються на блискавку, а на лицьовій частині може розташовуватися одна або дві кишені, які закриваються на блискавку. Крім цього, чохли можуть мати довжину 130 см або 145 см.

Яку у нас можна купити сумку рибальську?

Будь-якому рибалці також необхідно купити сумку для рибальських снастей, в яку вмістяться все рибальське приладдя, а також все, що може йому знадобитися на рибалці. Наші рибальські сумки виготовлені з того ж матеріалу, що й чохли, тому вам можно не боятися сирої погоди або бруду. Сумки рибальські мають одне велике відділення і три зовнішніх вмістких накладних кишені, що закриваються на блискавки.

Де можна купити чохол для вудилищ і рибальську сумку ?

Весь асортимент чохлів для вудилищ і сумок для риболовлі можна подивитися і купити у нас в офісі за адресою: м.Київ, ул.Новаторів, 4. (попередньо просимо зв'язатися з нами за телефонами 044 574-14-00, 044 574-17- 97). Жителі будь-якого іншого міста України можуть купити чохол для вудлищ і сумку рибальську онлайн в нашому інтернет-магазині з доставкою кур'єрськими службами.