(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Поплавкові вудилища

У цій категорії немає товарів

Поплавкові вудилища

Поплавкова вудка сьогодні все ще залишається найпопулярнішим видом вудилища. І перш ніж купити поплавкове вудилище кожен початківець задавався питанням, які існують види і чим вони відрізняються. Всього існує три види поплавкових вудок:

  • Махові (телескопічної конструкції, без кілець, використовується для ловлі риби без оснащення і без далеких закидів, це вудка з найпростішою конструкцією, яка є в оснащенні будь-якого рибалки, початківця або досвідченого.)
  • Болонські (оснащені кільцями і катушкотримачем, підходить для рибного лову при середньому і слабкому плині)
  • Матчеві (для далеких закидів, довжиною до 5,5 м, з кільцями і катушкотримачем)

Поплавкові вудилища Адамс

У нашому інтернет-магазині любителі поплавкової риболовлі можуть купити поплавковї вудилища Адамс, які зарекомендували себе як бюджетні вудилища відмінної якості. Ці вудки підійдуть як для початківця рибалки, так і для досвідченого рибалки. У нас представлені махові або болонські вудки Adams, виготовлені з карбону або скловолокна і мають телескопічну конструкцію. Максимальна довжина становить - 5 метрів.

Де можна купити поплавкове вудилище Адамс?

Подивитися й купити махове, болонське вудилище Адамс можна у нас в офісі, за адресою: м.Київ, вул Новаторів, 4 (Попередньо просимо зв'язатися з нами за телефонами 044-574-17-97, 044-574-14-00). У нас в офісі ви можете ознайомитися з нашими вудками ближче, порівняти їх і вибрати ту модель, яка максимально відповідає вашим вимогам. Для жителів усіх міст України можлива покупка онлайн, для цього просто додайте товар в корзину, оформіть замовлення і через 1-3 робочих дня вудилище буде у вас в руках.

Телефонуйте! Приходьте! Обирайте!