(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Коропові вудилища

Коропові вудилища

Короп - це сильна, хитра і обережна риба. Так, можна зловити коропа і на звичайну вудку з котушкою, але досвідчені рибалки вважають, що краще купити коропове вудилище окремо, котушку з бейтранером, коропову волосінь та спеціалізовані аксесуари для коропового лову, такі як підставки для вудок, сигналізатори, підсаки і т.п. .. Перевага снастей для коропового лову в тому, що вони сконструйовані з урахуванням всіх особливостей саме цієї риби. Коропова вудка (короповик) відіграє найважливішу роль, вона повинна витримати тривале виведення риби та сильні кидки, які характерні для коропа, коли він намагається звільнитися. Тому коропові вудилища вважаються найміцнішими та найважчими серед поплавочних, вони оснащені великими кільцями і мають великий запас міцності. Існує кілька видів короповиків. Робочі вудилища, котрі  приймають участь в лові риби, діляться на такі підвиди:

  • Для далекого закидання, від 150м - Дальник
  • Для середніх дистанцій, вважаються універсальними короповиками
  • Для невеликих відстаней, так звані Слімки
  • Для лову в заростях, короткі вудки довжиною до 2,7 м, називаються Сталкінговими

Тест Коропове вудилище

Маркування коропових вудок дуже часто ставить у безвихідь новачків-рибалок, і вони з питанням Як визначити тест Коропового вудилища? звертаються в гугл, до довідників або до досвідчених рибалок. Відповідаємо: тест короповика вказано в фунах, позначається на бланку в одиницях Lb і означає вагу вантажу, підвішеного на кінчик вудки, при якому дане вудилище зігнеться на 90 градусів. При цьому оптимальна вага грузила дорівнює: тест + 0,5 унції.

Купити недороге коропове вудилище

До коропових вудилищ ставиться дуже багато вимог, і логічно, що постає питання, а чи можна купити недороге коропове вудилище? Так, звичайно, тмAdams може запропонувати короповики як медіум класу, так і бюджетні, з непоганими робочими якостями. Коропові вудилища Adams добре відомі українським рибалкам, відрізняються міцністю, витривалістю та якістю. Ми їх рекомендуємо як для досвідчених рибалок, так і для новачків, хто почав освоювати даний вид рибного лову.

Ми пропонуємо коропові вудилища Адамс, виготовлені з карбону і композиту, штекерной і телескопічної конструкції, довжиною від 3,6 м до 3,9м. Купити коропове вудилище можна через кошик нашого інтернет-магазину або у нас в офісі за адресою: м.Київ, ул.Новаторів, 4. Отримати відповіді на  запитання ви можете за телефонами: 044 574-14-00 та 050 609-14-78.