(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Бортові вудилища

У цій категорії немає товарів

Бортові вудилища

Риболовля з човна має багато переваг - немає необхідності в далекому закиданні вудочки, не заважають дерева і рослини, що ростуть біля берега. Умови риболовлі з човна відрізняються від лову з берега, тому відрізняються снасті, які використовуются в даному виді риболовлі. Довге вудилище може створювати ряд незручностей, тому для лову з човна рекомендується купити бортове вудилище невеликого розміру.

Матеріал для бортових вудилищ, який краще

Для виготовлення таких вудилищ використовуються ті ж матеріали, що й для класичних спінінгів або фідерів:

  • Карбон (вуглепластик)
  • Композит
  • Скловолокно (Фіберглас)

Завдяки тому, що довжина бортового вудилища складає до 1м, немає необхідності у використанні дорогого карбону для їх виготовлення. Тому вартість вудилища є досить низькою. Часто для лову з човна використовують і зимові вудки або телескопічні спінінги з кивком.

Які бортові вудилища можна купити в інтернет-магазині Адамс

Своїм покупцям ми пропонуємо бортові вудки Adams, виготовлені в Китаї. Виготовляються вони з карбону і композиту. Деякі моделі оснащені зйомними вершинками різної жорсткості, або передбачають використання додаткового кивка. Рукоятки виготовлені з пробки або поліуретану і оснащені катушкотримачем. Довжина становить від 0,45 до 0,70м. Купити бортове вудилище Адамс можна через кошик інтернет-магазину, приїхавши до нас в офіс за адресою м.Київ, ул.Новаторів, 4 або за телефонами 044 574-14-00, 050 609-14-78.