(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Зимова рибалка

Снасті для зимової риболовлі

Зимова риболовля це окремий вид риболовлі, який має досить широке коло прихильників і справжніх фанатів серед рибалок. Цей вид рибного лову вимагає особливого складу характеру, навіть особливої ​​філософії, і, звичайно ж, для нього необхідно мати спеціальне спорядження і спеціальні снасті. Так, наприклад, для риболовлі в зимовий час існує особлива волосінь, блешні, вудилища, що мають конструкцію, яка відрізняється від конструкції звичайних вудилищ. Також в цьому виді риболовлі використовуються спеціальні аксесуари і принади, без яких буває досить складно. Це пояснюється різними погодними умовами і через різницю в способах рибної ловлі в літній і зимовий час року.

Зимові рибальські снасті в інтернет-магазині Адамс

Ми постаралися зробити так, щоб у нас можна було купити для зимової риболовлі все необхідне і за доступною, невисокою ціною. Отже, в нашому інтернет-магазині можна недорого купити товари для зимової риболовлі такі як:

  • Льодобури
  • Зимові вудки
  • Ліски зимові
  • Зимові блешні і мормишки
  • Зимові рибальські ящики

Зимові снасті та приладдя, які ми пропонуємо вашій увазі, виготовлені в Україні. Льодобури iDabur сподоьбалися нашим покупцям завдяки своїй надійності, високій якості і демократичною ціною. У нас можна купити Льодобури Айдабур в трьох модифікаціях (Стандарт, Твін, Швед) і в трьох варіантах діаметра (110мм, 130мм, 150мм).

Зимові блешні, балансири і мормишки представлені в інтернет-магазині також виробляються в Україні на одному з наших виробничих підприємств і представлені в широкому виборі варіантів ваги, моделей і забарвлень. Крім ледобурів і блешень у нас можна купити зимові ящики, вудки або набори виробництва Aquatech Plastics (Україна).

Продукція Акватек Пластікс добре відома як в Україні, так і за кордоном та користується великою популярністю завдяки відмінній якості і невисокій ціні. У нас ви зможете купити зимові снасті та приладдя від виробника недорого.

Як можна купити зимові снасті в інтернет-магазині Адамс?

Весь запропонований асортимент товарів є в наявності на складі (м.Київ ул.Новаторів, 4. Попередньо просимо узгодити ваш візит за телефонами 044-574-17-97, 044-574-14-00). Тут можна ознайомитися з нашою продукцією, вибрати і оформити замовлення. Ми також з радістю проконсультуємо по всіх питаннях і приймемо замовлення по телефону. Зимові рибальські снасті купити можна в будь-якому місті України, для цього досить розмістити замовлення через наш інтернет-магазин або зателефонувати нам.