(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Підставки під вудилища

Підставки під рибальські вудилища

Підставки під вудилища виділені на ринку рибальських аксесуарів в окремий великий сегмент, в якому будь-який рибалка може підібрати для своєї риболовлі потрібні підставки під вудилище. Ціна варіюється в широкому диапазоні. Класифікуються вони як за способом рибної ловлі, так і за конструкторськими особливостями.

Функціональне призначення полягає в зручному положенні вудки із закидною снастю. Теза «використовувати те, що під рукою» має на увазі увіткнути в землю рогач зі звичайної гілки і сперти на нього вудку, але сучасний ринок пропонує інше рішення - зручність, комфорт і надійність, придбані за розумну ціну:

  • Підставка під коропове вудилище - як короповий верстат (род-под), так і поодинокі підставки зі знімними рогатинами, які легко при необхідності замінюються сигналізаторами;
  • Підставка під фідер телескопічна - можливість висунути палицю на необхідну висоту допомагає вирішити кілька завдань. При сильному вітрі фідерне вудилище краще тримати нижче до води, не розсуваючи підставку. Ловля в тиху погоду та при течії дає можливість підняти фідер вище, розтягнувши телескопічну підставку на потрібну рибалці висоту, і з зручністю спостерігати за квівертіпом;
  • Можна купити тримачі для вудилищ так званої форми «ложка» - це складна підставка під вудилище, яка підходить для лову поширеною донною снастю.

Що отримує рибалка, який має в своєму арсеналі зручні стійки - впевнене, стійке положення вудилища, чітке відстеження клювання і можливість швидко засікти рибу, отримавши задоволення від виведення великого трофея.

Підставка під фідерне вудилище - розміри і конструкція

Лов на фідер - один з найбільш захоплюючих і азартних способів отримати великий улов, використовуючи при цьому буквально одну вудку. Підставки під фідерні вудилища можна купити в різному виконанні, застосування кожної обумовлено місцем лову і уподобаннями рибалки:

  • Підставка для фідера телескопічна волжанка - висувній сегмент довжиною в 1,9 метра можна встановити як на платформу, так і на окремій опорі, яка буде надійно утримувати фідер.
  • Підставка для фідера з незйомною рогатиною - оптимальний вибір для однієї вудки і лову на невеликому водоймищі з м'яким грунтом і пологим спуском до води;
  • Підставка під фідер - висувні «телескопічки» можна вибрати з різними параметрами, максимальна висота варіюється від 110 до 170 см. Чим зручна така підставка фідер - рибалка готовий до будь-яких умов лову, від особливостей рельєфу берега, до примх погоди.

Підсумок - стійки і підставки під фідерні вудилища купити можна в різному ціновому діапазоні. Застосування недорогих універсальних тримачів виправдано і зручно, коли мова заходить про риболовлю як про хобі, а не спортивний захід.

Які підставки під вудилище пропонує купити інтернет магазин Адамс

В першу чергу - надійні, зручні, недорогі і максимально пристосовані для умов риболовлі. Матеріали виготовлення - алюмінієві сплави, що при відносно легкій вазі гарантує міцність і незмінну надійність опори під вудилище.

Інтернет магазин Адамс (Київ, Україна) пропонує підставки і тримачі для вудилищ недорого безпосередньо від українського виробника. Наше виробництво розташоване в Сєвєродонецьку. Підприємство має свою торгову марку «Aquatech Plastics», кожна стійка або утримувач під вудилище проходять тестовий контроль якості перед випуском на ринок, а це означає, що жоден рибалка не буде розчарований покупкою.