(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Спінербейти

Спінербейти

Спінербейт можна назвати лідером по ловлі серед інших приманок. Причому досвідченість рибалки практично не грає ролі, з цією приманкою може отримати відмінний результат як досвідчений рибалка, так і новачок. За конструкцією ця приманка є куточок з приблизно рівними плечима. На одному плечі розташовані один або два металевих пелюстки, а на іншому головка з гачком і «спідницею». У воді, при русі, конструкція оживає і починає грати: пелюстки обертаються, а спідниця колишеться, що і привертає хижака.

Купити спінербейт або обійтися традиційними блешнями?

Від звичайних блешень спіннербей відрізняє кращою прохідність, його можна з успіхом використовувати в зарослих водоймах, серед заростей водоростей. Крім того, можна легко вносити зміни, доповнення в конструкцію і зовнішній вигляд завдяки знімним частинам. Можна міняти пелюстки, їх кількість, колір спідниці, тип головки, створюючи безліч комбінацій, тому ми рекомендуємо купити спінербейт кожному спінінгістові.

Які спінербейти можна купити в інтернет-магазині Адамс?

Нашим покупцям ми пропонуємо купити спінербейти тм «Adams», представлені в двох варіантах конструкції:

  • Спінербейт «Сингл» з одною пелюсткою
  • Спіннербейт «Тандем» з двома пелюстками

Пелюстки виконані у формі вербового аркуша, можуть мати золотисте або срібне забарвлення, пропонується також широкий вибір варіантів забарвлень спідниці спиннербейта і кілька варіантів ваги приманки.

Вибрати, подивитися і купити спінербейти в Україні можна у нас в офісі за адресою: м.Київ, ул.Новаторів, 4. (Попередньо просимо зв'язатися з нами за телефонами 044 574-14-00, 044 574-17-97). Жителі інших міст можуть зробити замовлення онлайн, через наш інтернет-магазин з доставкою кур'єрськими службами.