(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Ящики для зимової риболовлі

Ящики для зимової риболовлі

Ящик для зимової риболовлі необхідний, якщо ви рибалка-зимник і любите ловити рибу на льоду. Адже він використовується не тільки для зберігання рибальських приладь, це ще й зручний стілець і ємність для зберігання улову. При виборі моделі потрібно враховувати чи зможе ящик виконувати всі ці функції, а також чи володіє він наступними якостями:

  • міцність - здатність витримувати навантаження, що дорівнюють вазі людини,
  • невелика вага - адже доведеться носити ящик на собі,
  • морозостійкість - він не повинен втрачати своїх властивостей і якостей при низьких температурах, від впливу вологи, снігу.

Купити недорого ящик для зимової риболовлі - це можливо?

В нашому інтернет-магазині ви можете купити зимовий ящик AQUATECH Plastics (Україна). Продукція AQUATECH Plastics відома як в Україні, так і за кордоном і заслужила репутацію якісного, сучасного товару за доступною ціною. Акватек Пластікс - це багатофункціональні, якісні та вмісткі ящики для рибальських снастей, що відрізняються зручною, продуманою конструкцією і невисокою ціною. Зимові ящики AQUATECH виготовлені із пластику, стійкого до низьких температур, і витримують вертикальне навантаження до 150 кг. Зверху кришка покрита м'якою поліуретановою накладкою для більш комфортного сидіння, а внутрішній простір може бути розділено на секції, оснащуватися полками або вбудованими контейнерами. Якщо перед вами завдання купити ящик для зимової риболовлі відмінної якості за доступною ціною, то Акватек це відмінне рішення, що повністю відповідає цим вимогам.

Як купити зимовий ящик для риболовлі Акватек в Україні?

В нашому офісі за адресою: м.Київ, вул. Новаторів, 4 ви можете ознайомитися з усією нашою продукцією і вибрати найбільш підходящий вам варіант зимового ящика (Попередньо просимо узгодити ваш візит за телефонами (044) 574-17-97, (044) 574-14-00). Також ви можете розмістити замовлення, зателефонувавши з будь-якого із зазначених номерів телефонів і отримати відповіді на всі ваші запитання. І, звичайно ж, купити ящик для зимової риболовлі можна через наш інтернет-магазин, для цього натисніть на кнопку купити, виберіть спосіб доставки і через 1-3 робочих дня ви зможете користуватися вашим новим рибальським придбанням.