(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Коробки

Рибальські коробки для снастей

Для зберігання рибальських гачків, блешень, приманок і іншого приладдя кращим варіантом буде купити коробочки для снастей. Це допомагає тримати снасті в порядку, полегшує пошук потрібних рибальських приладь і, що найголовніше забезпечить збереження дрібних або крихких предметів.

Здається, що для зберігання снастей підійде будь-яка коробка, але це не зовсім так, до них пред'являються деякі вимоги. Рибальська коробка повинна мати невелику вагу, компактні розміри і продуману конструкцію, щоб не створювати складнощів при транспортуванні і не займати зайве місце. Наявність декількох відділень або секцій - обов'язково, якщо мова про коробку для гачків, карабінів, вертлюгов і блешень. Як правило, для кожної групи приладдя виробники розробляють окрему коробку. Крім того коробка для рибальських приладь повинна бути виготовлена ​​з матеріалу стійкого до впливу масел, силікону і розчинників. Наявність петлі для шнура - додаткова і дуже зручна опція, коробочку з гачками або блешнями можна повісити на шию. Це зручно і практично в ситуації, коли рибалка стоїть у воді.

Коробки для снастей AQUATECH Plastics

В нашому інтернет-магазині можна купити рибальські ящики українського виробника Акватек Пластікс. Продукція AQUATECH давно відома не тільки в Україні, а й за кордоном завдяки високій якості і доступній ціні. Рибальські ящики і коробки виготовляються відповідно до ТУ У 25.2- 2190208391-002: 2008 і пройшли санітарно-гігієнічну експертизу. В асортименті AQUATECH Plastics є коробки для блешень, коробочки для рибальських гачків, блешень або карабінів з окремими секціями, для силіконових принад або живих наживок. Односторонні, двосторонні коробки з декількома відділеннями, і знімними перегородками, які дозволяють регулювати розмір осередків.

Купити рибальські ящики AQUATECH можна через кошик інтернет-магазину або в нашому офісі за адресою: м.Київ, ул.Новаторів, 4.