(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Поплавки

У цій категорії немає товарів

Рибальські поплавки

У нашому інтернет-магазині ви можете купити рибальські поплавки ТМ IMPREZA (Китай). Виготовлені вони з бальси - деревини, яка вважається найлегшою з існуючих, і застосовується не тільки для виготовлення поплавків, а й інших морських і риболовних аксесуарів. Поплавок виготовлєються в декількох варіантах ваги, з додатковою огрузкою, або без неї. Крім цього для кожного виду риболовлі розроблена своя модель, що відрізняється формою, вагою та розмірами.

Які поплавки для риболовлі ми пропонуємо купити

Асортимент поплавків Impreza у нас представлений  найпопулярнішими моделями і видами. Ви зможете купити рибальські поплавці:

  • Для матчевої риболовлі. Матчеві поплавки відрізняються тим, що мають одну точку кріплення, розташовану в нижній частині. Крім того, матчеві поплавки мають більшу вагу, ттому що вони використовуються для дальнього закидання. Кріпляться до снасті ковзаючим або глухим способом. Можуть мати вбудовану і регульовану огрузку.
  • Для махової вудки. Ці поплавки мають невелику вагу (до 3г.) І кріпляться глухим способом у двох точках кріплення. Відрізняються високою чутливістю і різноманітністю форм в залежності від умов лову. Оснащені карбоновим штоком.

Рибальські поплавці Імпреза представлені в нашому інтернет-магазині мають форму оливки, веретена, класичної, витягнутої або перевернутої краплі. Їх можна використовуватися для лову в стоячій воді, або на течії, при вітрі, на великий або малій глибині. Для нічної риболовлі можна купити поплавці зі з;ємною антеною, замість якої встановлюється світлячок. Вага поплавців представлений в діапазоні від 0,5 г до 7г.

Пропонуємо для ознайомлення Огляд рибальських поплавців IMPREZA