(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Волосінь

Риболовна волосінь

Волосінь відіграє значну роль в риболовному оснащенні і має величезний вплив на кінцевий результат риболовлі. Адже якщо невірно вибрати вид або перетин волосіні, то в найвідповідальніший момент можна впустити рибу. Для різних видів риболовлі рекомендується використовувати і різну волосінь: для спінінга один вид, для донної риболовлі інший, а для зимової - третій. Кожен вид риболовлі висуває свої вимоги і до властивостей волосіні. Десь важливо, як вона буде себе вести при низьких температурах, десь при вивединні риби, при закиданні приманки, при далекому закиданні або при зходженні з котушки.

Яку краще купити рибальську волосінь?

Всього можна назвати три її основні види:

  • Монофільна
  • Плетена (шнур)
  • Флюорокарбонова

Кожна має свої переваги і недоліки, і вибір залежить від виду риболовлі. Наприклад, монофільная волосінь відрізняється низькою вартістю, міцністю та еластичністю, проте і розтяжністю у воді, плетена волосінь - це підвищена міцність, але схильна до заплутування. Якщо важлива непомітність в воді, то однозначно вам слід купити флюорокарбонову волосінь. Проте вона відрізняється високою ціною, жорсткістю і гарною пам'яттю форми, добре запам'ятовує всі вигини і деформації.

Яку можна купити волосінь в інтернет-магазині ADAMS?

В нашому інтернет-магазині можна купити рибальську волосінь таких виробників як: Adams, Tournament, Toray, виготовлену з нейлону, капрону і різних полімерів. Ми пропонуємо волосінь високої міцності, для різних умов і видів риболовлі. У нас ви зможете придбати волосінь для зимової, літньої риболовлі, монофільную, флуорокарбонову, а також коропову волосінь підвищеної міцності. Можливі варіанти перетинів: від 0,16 до 0,40 мм. , варіанти забарвлень: чорний, сірий, червоний, коричневий, блакитний, зелений ...

Вибрати й купити волосіньу на будь-який смак можна у нас в офісі за адресою: м.Київ, вул. Новаторів, 4 (Попередньо просимо зв'язатися з нами по тел. (044) 574-17-97, (044) 574-14-00). Жителі інших міст України можуть зробити замовлення онлайн в нашому інтернет-магазині, з доставкою кур'єрськими службами. Додайте товар у кошик, оформіть замовлення і через 1-3 робочих дні Ви його отримаєте.

Телефонуйте! Приходьте! Вибирайте!