(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Фільтри товарів Фільтри товарів

Товари зі знижкою Товари зі знижкою

Внимание: Минимальная сумма заказа составляет 200грн. Количество единиц товара в заказе не ограничивается.

Сумки для риболовлі

Рибальські сумки

Не дивлячись на велику кількість різних зручних рибальських систем зберігання, таких як ящики, коробки, чохли, рибальська сумка не втратила свою актуальність. Вона використовується для рибальських приладь, снастей і аксесуарів, особистих речей рибалки таких як термос, бокс з їжею, змінний одяг, або для зберігання невеликих рибальських коробок з гачками і блешнями.

Якою має бути сумка для риболовлі? Вимог пред'являється не багато: вона повинна бути компактна, мати міцний ремінь для носіння на плечі і ручки, матеріал з якого вона виготовлена, повинен бути водонепроникним, міцним і не втрачати своєї форми.

Які можна купити рибальські сумки в інтернет-магазині Адамс

В нашому інтернет-магазині можна купити сумки для риболовлі, що не промокнуть українського виробництва ТМ AquatechPlastics. Продукція Акватек Пластікс виготовляється на сучасному обладнанні, з використанням якісних матеріалів і фурнітури і проходить багаторівневий контроль якості. Прогумований шар на тканині витримує як вплив вологи, так і знижену температуру. Купити сумку для риболовлі можна у нас в офісі за адресою м.Київ, ул.Новаторів, 4 або через кошик інтернет-магазину.