(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Силіконові приманки Aquatech DS70-18 (15шт)

DS70-18
44 грн.
В наявності
+

М'які силіконові приманки сьогодні користуються все більшою популярністю у рибалок. Ці наживки добре показали себе при полюванні на щуку, судака, карася, форель і на інших хижих риб. Виробниками пропонується безліч форм і різновидів м'яких приманок для різних умов і для лову різних видів риб.
Силіконова приманка Aquatech DS70-18 (15шт) проводиться тм AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс) Україна. Принади Акватек Пластікс виготовляються в ширку спектрі кольорів - як в однотонних, так і в комбінації двох кольорів і з додаванням глиттеров - блискучих, голографічних частинок, додатково залучають хижу рибу.

наживку надається така форма, завдяки якій вона імітує рухи дрібної риби, малька або хробака. Всі ці якості забезпечують їм відмінну уловлівость, особливо рекомендуються для твіччінга, джига і мікроджига.

М'яка рибальська наживка Aquatech DS70-18 (15шт) відноситься до досить нового і популярному типу штучних пасивних приманок - складаючи. Вона не має елементів, які б імітували рухи, гра створюється всім тілом, в цьому її особливість. Складаючи добрі при проводках вимагають створення гри приманки вручну. Наприклад, різноманітні ручні проводки, джигові проводки, відвідної поводок, дроп-шот. Як правило, насаджується не більше половини або 1/3 частини тіла приманки, залишаючи вільним хвіст для гри.

складаючи буде хороший для лову практично будь-якого хижака, так як за своєю формою і рухам він імітує малька. На мальків полює і щука, і окунь, і судак, це досить легка здобич, на неї може напасти навіть ситий хижак. Тому ця приманка славиться своєю високою уловлівостью. Колір складаючи краще підбирати поряд з забарвленням живуть мальків в даній водоймі, так як в більшості випадків хижак нападає на звичні об'єкти, які він звик спостерігати поруч щодня.


Принади упаковані по 15 шт в комплекті. Ціна на сайті вказана за упаковку.

Бренд :
ADAMS
Виробник:
ООО "АКВАТЕК ПЛАСТИКС"
Країна виробник:
Україна
Колір приманки:
Одноколірний з блискітками
Модель приманки:
DS70 (Слаг 70мм)
Тип приманки:
Неїстівна (без запаху та смаку)
Форма приманки:
  • Слаг
Довжина приманки:
7см
Вага:
0.8г
Кількість в упаковці:
10

Не знайдено дописів

Написати відгук