(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Блешня обертова акустична SILVER FOX VIBRO 3D 12CF-S-5г

VIBRO 12CF-S-5
33 грн.
Немає у наявності

Блешні, що обертаються є найбільш універсальними і популярними приманками на сьогоднішній день. Оберталки використовуються як болісно для лову щуки, окуня, головня, судака, харіуса, язя ... тобто для будь-якої хижої риби. Такого типу блешні-вертушки здатні залучити хижу рибу на великій відстані за рахунок створення потужного відлуння, створюваного пелюсткою і тілом при проводці. Вони досить прості у використанні, уловисті, тому рекомендовані як досвідченим, так і початківцям рибалкам.

Блешня обертова SILVER FOX VIBRO 3D відноситься до акустичних, гучним блешням. Серія блешень SILVER FOX VIBRO 3D придатна для рибного лову як на тихій воді, так і на річках з швидкою течією. У неї входять блешні вагою 5г і 8г , призначені для лову на спінінг ультралайт. Особливо добре ця блешня-вертушка показала себе себе на мілководді і над заростями водоростей.

SILVER FOX VIBRO 3D має такі переваги: ​​

  • Використано найкращі обертаються компоненти (зроблені в США).
  • Об'ємні реалістичні голографічні очі покращують результативність мінімум на 30%.
  • Сердечник має особливу конструкцію - порожнисте тіло у формі голови рибки, з циліндричної вставкою з насічками. При русі ця конструкція працює за принципом дзвони: головка грає роль резонатора, вона обертова навколо своєї осі і вібрує, при цьому зачіпаючи вставку-шестірню - це створює звукові вібрації, які залучають рибу.
  • Високоефективна і уловиста блешня для полювання на будь-яку хижу рибу.
  • Оснащена пелюсткою форми Колорадо сріблястого кольору. Така форма рекомендується при використанні на слабкій течії і при неквапливої, повільної проводці. Такий пелюстка дає високий рівень шуму, високу швидкість обертання і великий кут відхилення - до 70 градусів.
  • Оформлення трійника - натуральне оперення червоного кольору, що є додатковим привертає фактором для хижої риби.
  • робоча глибина цієї моделі становить 0-0,8м
Бренд :
ADAMS
Вага 1шт:
  • 5г
Виробник:
ADAMS
Країна виробник:
Україна
Оформлення трійника:
Перо
Форма пелюстка:
Колорадо
Модель:
SILVER FOX VIBRO 3D
Тип блешні:
Обертальна акустична
Вага:
5 г.
Матеріал:
Сталь+емаль
Колір:
12CF-S

Не знайдено дописів

Написати відгук