(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

AQUATECH PLASTICS - виробництво пластмасових виробів

AQUATECH (Акватек) - це торгова марка пластмасових виробів, що випускаються нашою фабрикою AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс), Сєвєродонецк, Україна. Власником фабрики і торгової марки є спільне україно-американо-латвійське підприємство - ТОВ "Сагиттаріус", засноване в 1995 році.

У розробці багатьох наших виробів взяли участь не тільки технічні фахівці компанії, але й багато рибалок, як любителі, так і професіонали всіх рівнів, в тому числі  зі світовими іменами. Ми їм висловлюємо велику подяку !. Також дякуємо компанії "H. Tsuda Shokai" (Кобе, Японія) за всебічну технічну консультаційну допомогу нашому підприємству, як на стадії його становлення, так і в подальшому розвитку.

Завдяки використанню сучасного обладнання та передових технологій нам вдалося домогтися не тільки високої якості нашої продукції, а й  демократичних цін.

"Зручність - Надійність - Доступність" - ось основні характеристики нашої продукції.

Ознакою гарної якості нашої продукції служить той факт, що більша її частина поставляє на експорт, як в бліжнеее, так і далеке зарубіжжя, вже протягом 4-х років.

Незважаючи на наші успіхи, ми, тим не менш, визнаємо, що ще не накопичили за такий короткий час достатнього досвіду для усунення всіх можливих помилок і прорахунків в роботі, тому ми будемо вкрай вдячні всім нашим споживачам за їх відгуки про нашу продукцію, як позитивні, так і негативні. Ми гарантуємо, що жодне ваше звернення не залишиться без уваги.

Ми з упевненістю даємо стовідсоткову гарантію, що будь-який наш виріб буде замінено на інший при виявленні будь-якого недоліку.

Вся продукція AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс) виготовлена згідно  ТУ У 25.2-2190208391-002:2008

Коментарі

Нове повідомлення