(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Блешні вольфрамові Мурашка (100 шт)

Segment
1530 грн.
Выберите, пожалуйста, размер мормышек
В наявності
+

Вольфрамові блешні мають незаперечну перевагу - значна питома вага при малих розмірах. Це означає, що блешня з вольфраму швидше опускається в воді, тому вольфрамові блешні це ідеальний варіант для рибного лову на глибині або при перебігу. Дуже ефективні такі приманки при швидкій ловлі, на товсту волосінь. Невеликі розміри блешень дозволяють ловити рибу, яка може лякатися великих приманок. Зазвичай блешні використовують для лову таких риб як: карась, окунь, плотва, краснопірка та інших.

Блешні вольфрамові Муравей виготовляються в п'яти кольорах. Вибір кольору мормишок залежить від умов, в яких проходить рибалка. Наприклад, для каламутної води на глибині більше 3-х метрів і в похмуру погоду краще підійдуть блискучі блешні, для невеликої глибини і ясної погоди - мідні або сірі, а на середній глибині рекомендується використовувати золотий колір мормишок, чорний колір мормишок слід вибрати якщо на льоду майже немає снігу.

Блешні вольфрамові Муравей пропонуються в чотирьох варіантах поєднання розміру приманки і гачка. Блешні виготовлені на кращих в світі нахлистових гачках: DAIICHI, GAMAKATSU.

ноборі складається з 100 штук мормишок різних кольорів. Ціна вказана за набір.

Бренд :
ADAMS

Не знайдено дописів

Написати відгук