(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Балансир Т4-9г-15 на гачках MUSTAD і VMC

T4-9-15
45 грн.
В наявності
+

Балансири сьогодні дуже популярні і затребувані при підлідної ловлі щуки, судака або окуня. Балансир це зимова приманка, що імітує невелику рибку, в хвіст і голову якої вбудовані гачки. Для кріплення волосіні передбачена петля, розташована зверху по центру спинки, знизу на таку ж петлю кріпиться трійник. Завдяки тому що волосінь кріпиться по центру тіла балансира, в підвішеному стані приманка приймає горизонтальне положення, яке природно для живої риби. Ця особливість вигідно відрізняє балансир від інших зимових приманок, таких як вертикальна блешня, наприклад. Розгойдування балансира щодо місця кріплення волосіні нагадують урівноваження ваг, приманка балансує на своєму шляху, це властивість і лягло в основу її назви.

Балансир відрізняється також своєю характерною грою. Якщо змахнути вершинкой вудилища і потягнути балансир вгору, то, завдяки пластиковому хвосту-стабілізатора, приманка буде рухатися ще й вперед. Якщо зупинити рух, балансир сповільнюється і опускається вниз. В результаті приманка описує характерні вісімки в воді, дуже близькі до рухів живих рибок. При правильному освоєнні досить нескладною техніки лову на балансир, можна домогтися дуже високих результатів. На характер гри прманкі впливає форма і розмір балансира. Наприклад, балансири з широким тілом і збільшеною головою відрізняються грою з ривками, переворотами і великою амплітудою, а для узкотелого балансиров характерна більш плавна гра недалеко від лунки.

Балансири Adams серії Т4, пропоновані в нашому інтернет-магазині, мають вузьке, вигнуте тіло зі збільшеною головою. Приманка оснащена реалістичними Зд очима, що забезпечує їй додаткове схожість з живою рибою. Виробляються балансири Адамс в Україні, м.Сєвєродонецьк. Балансир Т4 виготовляється в наступних варіантах ваги: ​​6 г, 9г, 12г і декількох варіантах кольорів: однотонні, різнобарвні, голографічні.

Купити балансир Т4-9г-14 на гачках MUSTAD і VMC ви можете через корзину нашого інтернет -магазину або зателефонувавши до нас в офіс за телефонами:

(044) 574-17-97

(044) 574-14-00

( 050) 609-14-78Бренд :
ADAMS
Вага 1шт:
  • 9г
Виробник:
ADAMS
Довжина приманки:
  • 45мм
Модель:
T4
Країна виробник:
Україна

Не знайдено дописів

Написати відгук