(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Силіконові приманки Aquatech ТМ50-17 (15шт)

TM50-17
54 грн.
В наявності
+

Приманка виброхвост може використовуватися для лову дуже багатьох риб. Існує велика кількість видів цієї наживки, різних розмірів, форм, з додатковими елементами. Але всі вони мають один принцип «дії» - імітують живу рибку. Крім того, відмінна риса будь-якого різновиду цієї приманки це наявність характерного хвоста-лопаті. Віброхвіст відносять до активних приманок, при проводці, під зустрічним тиском води, хвостом відбуваються хвилеподібні рухи, що схоже на те, як це робить жива рибка або мальок. Розмашистість, характер і амплітуда рухів хвоста залежить від форми п'ятака (копита) на його кінці. Хвіст з круглим і великим п'ятаком хороший при лові в стоячій воді, а для лову на течії краще вибрати виброхвост з невеликим хвостом овальної або трикутної форми. Деякі моделі цих штучних наживок мають вирізи на тілі, ребра і плавники, що також відбивається на характері гри.

Силіконові приманки Aquatech TM50 виробляються в Україні компанією Aquatech Plastics . Серія наживок TM50 є виброхвост з невеликим тілом круглого перетину і з круглим п'ятаком на хвості. Загальна їх довжина становить 50 мм.

Особливості та переваги: ​​

  • На тілі приманки розташовані опуклі ребра, які при русі будуть створювати звукові коливання і хвилі , що буде додатковим привертає фактором для хижака.
  • Рекомендується для використання на середньому або невеликій течії, при лові судака, щуки та інших видів хижих риб.
  • Широкий вибір кольорів: однотонні, комбіновані, флуоресцентні, Світлонакопичувальні, а так само з додаванням голографічних частинок.
  • Віброхвіст TM50 простий у використанні і може застосовуватися в різних техніках проводок. Може рекомендуватися як для початківців рибалок. Так і для новачків.
  • Доступна ціна, що вигідно виділяє ці штучні наживки як серед зарубіжних, так і серед вітчизняних виробників.

Ціна вказана за комплект з 15шт приманок.

Купити Силіконові приманки Aquatech TM50 можна через корзину інтернет-магазину, в офісі в Києві за адресою вул.Новаторів, 4 або за телефонами: (044) 574-14-00; (050) 609-14-78.

Бренд :
ADAMS
Виробник:
ООО "АКВАТЕК ПЛАСТИКС"
Країна виробник:
Україна
Колір приманки:
Одноколірний
Модель приманки:
ТМ50 (виброхвост 50мм)
Тип приманки:
Неїстівна (без запаху та смаку)
Форма приманки:
  • Віброхвіст
Довжина приманки:
5см
Вага:
1.5г
Кількість в упаковці:
5

Не знайдено дописів

Написати відгук