(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Силіконові приманки Aquatech М85-18-03 їстівні (10шт)

M85-18-03
99 грн.
В наявності
+

Їстівні Силіконові приманки Aquatech M85-18-03 зі смаком раку

Віброхвіст це універсальна штучна спінінгом принада. Вона відноситься до активних приманок і її можна використовувати в багатьох відомих видах проводок. На глибині або ближче до поверхні, при сильній течії або в спокійній воді. На виброхвост ловляться найрізноманітніші хижаки: окунь, щука, судак, язь і багато інших. За зовнішнім виглядом ця наживка схожа на рибку з п'ятаком на хвості. П'ятак або копито може мати круглу, овальну або трикутну форму. При проводці ця штучна рибка робить помахи хвостом, а у деяких видів вібрує і все тіло. Інтенсивність гри залежить від форми тіла і форми, розміру хвоста. Чим більше площа п'ятака на кінці хвоста, тим розмашисто його руху. Віброхвіст з круглим і масивним хвостом рекомендується для спокійної води, а для течій краще вибрати приманку з невеликим хвостом. Плоска форма тіла також збільшує парусність? цей варіант рекомендований для водойм з незначною течією і для рівних і спокійних проводок.

Силіконові приманки Aquatech М85 виробляються в Україні, в м.Сєвєродонецьк компанією Aquatech Plastics. Спеціалізація компанії? виробництво рибальських приладь: пластикові ящики і коробки, Годівниці, зимові вудки, чохли для вудилищ і м'які наживки.
Силіконова приманка Aquatech М85 має плоске широке тіло і великий хвіст м лопатою круглої форми. Тому Серія М85 рекомендується для лову щуки, судака в стоячій, спокійній воді.

Переваги приманки Aquatech М85:

  • Хороша рухливість і чутливість, яку забезпечує широкий хвіст і плоске тіло. Віброхвіст Aquatech М85 починає гру відразу після занурення в воду.
  • Універсальність. Приманка може використовуватися в різних проводках і для лову найрізноманітніших хижих риб.
  • Простота використання. Використання виброхвоста не вимагає особливих навичок і тому він рекомендується як для досвідчених, так і для початківців рибалок.
  • Широка колірна гамма. Наживки Aquatech М85 виробляються в однотонних, комбінованих кольорах, з додаванням голографічних частинок, Світлонакопичувальні і флуоресцентні, що дозволяє підібрати приманку для будь-яких умов і на будь-який смак.
  • Низька вартість.

Ціна на сайті вказана за упаковку з 5-и штук приманок.

Купити Силіконові приманки Aquatech М85 можна через корзину інтернет-магазину, також можна зробити замовлення по будь-якого із зазначених номерів телефонів: (044) 574-14-00; (050) 609-14-78.

Бренд :
ADAMS
Виробник:
ООО "АКВАТЕК ПЛАСТИКС"
Країна виробник:
Україна
Колір приманки:
Одноколірний з блискітками
Модель приманки:
М85 (виброхвост 85мм)
Смак приманки:
03 - Рак
Тип приманки:
Їстівна (с запахом та смаком)
Форма приманки:
  • Віброхвіст
  • Рыбка
Довжина приманки:
8.5см
Вага:
7г
Кількість в упаковці:
10