(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Силіконові приманки Aquatech DS60-21 (15шт)

DS60-21
41 грн.
В наявності
+

Рибальські силіконові приманки з кожним днем ​​користуються все більшою популярністю. Ці штучні приманки добре показали себе при полюванні на щуку, судака, карася, форель і на інших хижих риб завдяки тому, що вони реалістично імітують різну підводний живність. Виробниками пропонується безліч форм і різновидів м'яких приманок для різних умов і для лову різних видів риб, це виброхвост, твістер, складаючи, черви, рачки, мухи і ще дуже багато різних форм і видів в найрізноманітніших кольорах і розмірах.

Силіконова приманка Aquatech DS60-21 (15шт) проводиться тм AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс) Україна. Принади Акватек Пластікс виготовляються в ширку спектрі кольорів - як в однотонних, так і в комбінації двох кольорів і з додаванням глиттеров - блискучих, голографічних частинок, додатково залучають хижу рибу. У виробництві використовуються нетоксичні, безпечні матеріали, добавки та барвники. Наживок надається форма, завдяки якій при проводці імітується рух дрібної риби, малька або хробака. Всі ці якості забезпечують їм відмінну уловлівость і особливо рекомендуються для твіччінга, джига і мікроджига.

Силікон Aquatech DS60-21 (15шт) це представник штучних пасивних приманок типу складаючи - досить нового, але вже популярного в Україна. Вона не має елементів, які б імітували рухи, плавтіков або рухомого хвоста-п'ятака у неї немає, гра створюється всім тілом, що і відрізняє складаючи від інших видів. Він хороший при проводках вимагають створення гри приманки вручну. Наприклад, різноманітні ручні проводки, джигові проводки, відвідної поводок, дроп-шот. Як правило, насаджується не більше половини або третини частини тіла складаючи, а хвіст залишають вільним, надаючи йому можливість грати.

Яку рибу можна зловити на складаючи? Будь-яку хижу. Адже складаючи імітує мальків, якими не проти поласувати і щука, і окунь, і судак і багато інших риб. Мальки легка здобич, на складаючи клюють навіть ситі хижаки і тому складаючи відноситься до одних з найбільш уловистих приманок. складаючи краще купити в тих кольорах, які близькі до забарвленням реальних мальків в даній водоймі і звичні для хижаків.

Принади упаковані по 15 шт в упаковці. Ціна на сайті вказана за упаковку.

Бренд :
ADAMS
Виробник:
ООО "АКВАТЕК ПЛАСТИКС"
Країна виробник:
Україна
Колір приманки:
Одноколірний з блискітками
Модель приманки:
DS60 (Слаг 60мм)
Тип приманки:
Неїстівна (без запаху та смаку)
Форма приманки:
  • Слаг
Довжина приманки:
6см
Вага:
0.6г
Кількість в упаковці:
15

Не знайдено дописів

Написати відгук