(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Силіконові приманки Aquatech DS60-20 (15шт)

DS60-20
41 грн.
В наявності
+

М'які Силіконові приманки сьогодні користуються все більшою популярністю. Представляємо вашій увазі приманку Aquatech DS60-20 (15шт) в кольорі Вишнево-коричневий голографія, виробництва AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластікс) Україна. Наживки виготовляються в різноманітних кольорах, які привертають увагу риби, вони можуть бути виготовлені як в базових кольорах, так і в комбінації двох кольорів і з додаванням глиттеров - блискучих, голографічних частинок, додатково залучають хижу рибу.

наживку надається така форма, завдяки якій вона імітує рухи дрібної риби, малька або хробака. Всі ці якості наживок забезпечують їм відмінну уловлівость, особливо рекомендуються такі приманки для твіччінга, джига і мікроджига.

Силіконова приманка Aquatech DS60-20 (15шт) відноситься до досить нового і популярному типу приманок складаючи. Складаючи це пасивна приманка, вона не має елементів, які б імітували рухи, гра створюється всім тілом приманки, в цьому її особливість. Така приманка хороша при проводках вимагають створення гри приманки вручну. Наприклад, різноманітні ручні проводки, джигові проводки, відвідної поводок, дроп-шот. Як правило, насаджується не більше половини або 1/3 частини тіла приманки, залишаючи вільним хвіст для гри.

складаючи буде хороший для лову практично будь-якого хижака, так як ця приманка за своєю формою і рухам імітує малька, на якого полює і щука, і окунь, і судак. Малек це досить легка здобич, на неї може напасти навіть ситий хижак. Тому складаючи славиться своєю уловлівостью. Колір складаючи краще підбирати поряд з забарвленням живуть мальків в даній водоймі, так як в більшості випадків хижак нападає на звичні об'єкти.

М'яка наживка Aquatech DS60 (15шт) виготовляється в широкій гамі кольорів. Можливе виготовлення під замовлення в потрібному вам кольорі. Має довгий термін зберігання.


Принади упаковані по 15 шт в комплекті. Ціна на сайті вказана за упаковку.

Бренд :
ADAMS
Виробник:
ООО "АКВАТЕК ПЛАСТИКС"
Країна виробник:
Україна
Колір приманки:
Одноколірний з блискітками
Модель приманки:
DS60 (Слаг 60мм)
Тип приманки:
Неїстівна (без запаху та смаку)
Форма приманки:
  • Слаг
Довжина приманки:
6см
Вага:
0.6г
Кількість в упаковці:
15

Не знайдено дописів

Написати відгук