(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Блешня обертова акустична SILVER FOX VIBRO 3D 12S-S-5г

VIBRO 12S-S-5
33 грн.
В наявності
+

Блешні, що обертаються є найбільш універсальними і популярними приманками на сьогоднішній день. Оберталки використовуються як болісно для лову щуки, окуня, головня, судака, харіуса, язя ... тобто для будь-якої хижої риби. Такого типу блешні-вертушки здатні залучити хижу рибу на великій відстані за рахунок створення потужного відлуння, створюваного пелюсткою і тілом при проводці. Вони досить прості у використанні, уловисті, тому рекомендовані як досвідченим, так і початківцям рибалкам.

Блешня обертова SILVER FOX VIBRO 3D відноситься до акустичних, гучним блешням. Серія блешень SILVER FOX VIBRO 3D придатна для рибного лову як на тихій воді, так і на річках з швидкою течією. У неї входять блешні вагою 5г і 8г , призначені для лову на спінінг ультралайт. Особливо добре ця блешня-вертушка показала себе себе на мілководді і над заростями водоростей.

SILVER FOX VIBRO 3D має такі переваги: ​​

  • Використано найкращі обертаються компоненти (зроблені в США).
  • Об'ємні реалістичні голографічні очі покращують результативність мінімум на 30%.
  • Сердечник має особливу конструкцію - порожнисте тіло у формі голови рибки, з циліндричної вставкою з насічками. При русі ця конструкція працює за принципом дзвони: головка обертова навколо своєї осі і розгойдується з боку в бік, при цьому зачіпаючи вставку-шестірню - це створює звукові вібрації, які залучають рибу.
  • Високоефективна для полювання на будь-яку хижу рибу.
  • Оснащена пелюсткою форми Вербовий лист сріблястого або золотистого кольору. Така форма пелюстки блешні рекомендується при використанні на сильній течії і при швидкій проводці.
  • Блешня поставляється з трійником без оформлення, що дозволяє використовувати додаткові залучають елементи або в комбінацію з іншими приманками, наприклад, з силіконовою приманкою типу твістер.
  • Робоча глибина цієї моделі становить 0-0,8м

Для того щоб купити обертову блешню SILVER FOX VIBRO 3D виберіть потрібний вам варіант ваги .

Бренд :
ADAMS
Вага 1шт:
  • 5г
Виробник:
ADAMS
Країна виробник:
Україна
Оформлення трійника:
Без
Форма пелюстка:
Вербовий лист
Модель:
SILVER FOX VIBRO 3D
Тип блешні:
Обертальна акустична
Вага:
5 г.
Матеріал:
Сталь+емаль
Колір:
12S-S

Не знайдено дописів

Написати відгук