(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Годівниця штампована напівкругла 35г (6 шт)

C-35
180 грн.
В наявності
+

Фидерная годівниця доставляє прикорм в потрібне місце водойми. Вона закидається туди, де планується лов риби і на дні відбувається поступове її спустошення. Основних критеріїв щодо вибору моделі рибальської годівниці всього два:

  1. Годівниця повинна володіти хорошими польотними властивостями для вдалого і точного закидання
  2. Після закидання спустошення годівниці повинно відбуватися так швидко, як це потрібно рибалці в даних умовах

Годівниця штампована напівкругла С-35, представлена ​​в нашому інтернет-магазині, відноситься до відкритих металевим годівниць. Металеві годівниці-клітки це класичні Годівниці. Серед усього розмаїття моделей можна виділити наступні види металевих годівниць:

  • Круглі
  • Напівкруглі
  • Овальні
  • Прямокутні
  • Трикутні
  • Квадратні

При виборі форми металевої годівниці виходите з умов лову. Наприклад, круглі годівниці використовують при слабкій течії або в стоячій воді, а трикутні, прямокутні огорожі з годівниці за рахунок граней добре утримуються на дні, тому рекомендуються для сильної течії. Так само від сили течії залежить і ступінь відкритості годівниці. Для слабкої течії або стоячої води вибирайте відкриті годівниці, а при сильній течії слід вибрати закритий тип годівниці.

Ця модель призначена для лову при невеликому або помірному перебігу. Годівниця добре втримається на дні і обтічна форма не дозволить течією змістити годівницю з місця. Вимивання прикорму з такої годівниці відбувається повільно і поступово, за рахунок товстих перемичок між осередками. Ширина перемичок становить 2 мм, ширина віконець , 4 мм. Годівниця виготовлена ​​з металу і має покриття, стійке до дії вологи, тому може використовуватися кілька сезонів поспіль без втрати своїх властивостей. Виготовляються годівниці Адамс на наших виробничих потужностях в м.Сєвєродонецьк (Україна). Годівниця має огрузку 35г.

Годівниці металеві напівкруглі можна через корзину інтернет-магазину або у нас в офісі за адресою: м.Київ, вул.Новаторів, 4.

Ціна вказана за комплект з 6 штук
Бренд :
ADAMS
Виробник:
ADAMS
Висота:
40мм
Диаметр:
32мм
Материал:
Металл
Модель годівниці:
Штампованная
Країна виробник:
Україна
Вага годівниці:
  • 35г

Не знайдено дописів

Написати відгук