(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Ящик для зимової риболовлі

08.01.2019
за Татьяна Мельникова

Зимова риболовля буває різною - хтось любить сидіти на одній лунці і чекати результатів підгодовування. Якщо рибалка відбувається в уже відомому, уподобаному місці, такий підхід зазвичай приносить улов, правда, його кількісний та ваговій результат  не завжди потішить рибалку. Пошукова рибалка - принципово інший підхід до лову риби - потрібно багато ходити, разбурювати різні локації і шукати рибу за великим дзеркалом водойми. Така рибалка завжди таїть в собі секрети - можна витягнути відмінний трофей, ну або ж піти додому порожнім і замерзшим, але все одно задоволеним від проведеного дня на свіжому повітрі.
У будь-якому випадку - на рибалці завжди приходить момент, коли потрібно просто відпочити, і зробити це на ногах навряд чи вийде. Зимовий ящик – ключовий предмет для комфортного відпочинку на риболовлі, так і длязручності в зберіганні всього потрібного скарбу.

Зимовий ящик для риболовлі - важливі моменти у виборі

  • Розмір ящика – сучасні моделі дозволяють вмістити все, що потрібно рибалці протягом зимового дня. Особисто в моєму зимовому ящику завжди не менше десятка вудок з уже готовим оснащенням - мінімум п'ять вудок з блешнями, пара з блешнями, з гачками під мотиля, і хоча б одна під балансир. Причина такої запасливості проста - перев'язувати на морозі обірвану снасть ніхто не буде. Замерзлі пальці не впораються із тонкою волосінню і маленькими мормишками, тому простіше відкласти такі снасті, і взяти з ящика готову вудку з іншою насадкою.
  • Не тільки вудочки – взимку під рукою повинен бути багорик, шумівка, термос з гарячим чаєм та інші дрібниці, місткості ящика повинно вистачати на всі необхідні предмети.

  • Міцність і вага – на сьогоднішній день металеві ящики стають більше раритетом, ніж використовуваним арсеналом. Вимоги до зимової скриньки у рибалок лаконічні - вона повинна бути міцною, витримувати вагу сидячої людини, і при цьому легкою, оскільки ходити по великій водоймі в пошуках риби важко із тяжким багажем. Зимовий ящик із морозостійкого пластика (поліпропілен) - ідеальне рішення для будь-якого рибалки, найлегша і компактна модель важить всього 1,6 кг. Природньо, чим більше в ящику перегородок, відсіків, відділень під дрібниці - тим більше вага, але навіть найважча модель не перевищує вагу в 3,3 кг.

  • Конструкторські особливості - поділ внутрішнього простору ящика на відсіки дозволяє тримати в  порядку всі зимові снасті - зручно розкладати вудки так, щоб гачки не чіплялися за волосінь сусідніх вудилищ, окремо зберігати термос, пакет з бутербродами і інші речі. В деяких моделях у відкидному сидінні вбудовані коробки з відділеннями для дрібних предметів - ось такі ящики просто ідеальний вибір для лову хижака. Зручно зберігати балансири, пількери, блешні, повідці, велику кількість приманок можно розкласти в зручному для себе порядку.
  • Додаткові кашені збоку дають можливість тримати під рукою всі потрібні предмети - від рушника для витирання мокрих рук до багорика, який завжди повинен бути в прямому доступі. Риболовля прекарсна своєю невідомістю, коли ніколи не знаєш, яка риба сяде на гачок, і цілком можливо, без багорика витягнути улов з лунки буде неможливим.

  • Рівень комфорту – оскільки зимовий ящик одночасно використовується в якості стільця, на верх ящика прикріплена спеціальна м'яка прокладка з теплоізоляційними властивостями. Тому холод пластику рибалка просто не відчує, сидіти на такому ящику м'яко і зручно. Габарити ящика так само продумані - висоти в 40 см досить для комфортного тривалого сидіння рибалок навіть з відносно високим ростом.

Ящик з секретом - мистецтво ховати рибу

Такий заголовок у цього абзацу неспроста - практично будь-який рибалка, що сидить в оточенні інших рибалок, знає - спійману рибу потрібно якомога швидше приховати від чужих очей. Чому? Тому що колективна риболовля більше схожа на пошуки риби зграєю чайок - варто тільки побачити, як хтось більш удачливий івитягує улов, як відразу ж біля нього облаштовуються інші рибалки. Оббурили кригу, підняли шум, наповнили через лунки воду світлом - і злякали знайдену зграйку риби, в результаті ні в кого немає клювання. Саме тому цінителі тихої, і головне щасливої ​​риболовлі, вибирают ящики зі спеціальним відділенням і зовнішнім віконцем, щоб для гри «в хованки» з сусідами по льоду навіть не доводилося підводитися з ящика і відкривати кришку. Як це працює - відбулося клювання, підсікання, короткими перехопленнями волосіні (щоб не махати руками) витягуємо рибу, і тут же через зовнішнє віконечко ящика переправляємо її всередину ящика, в окремий відсік. Підсумовуючи - вибір ящика для зимової риболовлі, це тільки особисті переваги рибалки, але в користуванні і багаторічній експлуатації найзручнішим, міцним і надійним є зимові ящики із морозостійкого поліпропілену.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення