(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Спінінги ADAMS. Огляд

Спінінгові вудилища Адамс впевнено займають лідируючі позиції серед бюджетних і якісних вудилищ. При розробці моделей вудилищ враховуються не тільки особливості вітчизняних водойм, а й побажання і зауваження покупців-рибалок. Тому в нашому асортименті можна підібрати спінінг на будь-який смак, для різних умов лову, з самими затребуваними параметрами і характеристиками. Зупинимося докладніше на спінінгах ADAMS.

Адамс пропонує своїм покупцями вудилища класу Ultra Light, Light, Moderate, Light-Moderate, Moderate-Heavy і Heavy. Довжина спінінгів може становити від 1,8 до 2,7 м, більшість спінінгів має штекерну конструкцію, але є й телескопічні вудилища, наприклад, спінінг Telepike. За строєм спінінги Adams, так само представлені широко: Medium, Medium-Fast, Fast, Extra fast.

Отже:

Один з найбільш улюблених нашим покупцям спінінг класу Ultra Light це Спінінг ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT з тестом 1-10г.

ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT

Вудилище пропонується в трьох варіантах довжини: 1,80м, 2,10м і 2,40м. Цей спінінг по праву є одним з лідерів продажв в нашому магазині вже багато років. Покупці відзначають відмінну чутливість, хорошу міцність і малу вагу. Цей спінінг особливо рекомендується для мікроджигу і твіччінгу на невеликі воблери. Має зручну двосекційну рукоятку, яку при бажанні можна вкоротити, знявши одну частину (секцію). Виготовлений з карбону MFX і оснащений кільцями Sic Blue Titanium. Резюме користувачів: «Відмінний спінінг за невеликі гроші».

Спінінг ADAMS MICROSPORT LIGHT

Спиннинг ADAMS MICROSPORT LIGHT

за своїми характеристиками аналогічний попередній моделі, і відрізняється тестовим діапазоном: 3-15г і відноситься до класу Light. Цей спінінг не менше популярнийсеред наших покупців завдяки невеликій вазі, зручній конструкції, відмінній чутливості. Гарний для мікроджигу або твіччінгу.

З класу Light також можна виділити модель Спінінг ADAMS COLONEL PRO з тестом 3-15г.

Спиннинг ADAMS COLONEL PRO

Цю модель можна віднести до м'якого, середньо-швидкого строю. Спінінг відрізняється відмінною гнучкістю і міцністю, добре витримує довгу боротьбу з рибою. Рекомендований для лову на невеликі воблери, блешні і для мікроджигу. Має комфортну коркову рукоятку, оснащений Sic кільцями. Випускається в трьох варіантах довжини: 2,10м, 2,40м і 2,70м. До всіх переваг даної моделі можна додати невисоку ціну.

Один з представників класу Moderate це модель Спінінг ADAMS PREMIER POWER JIG з тестом 8-30г.

Спиннинг ADAMS PREMIER POWER JIG

Це мощне вудилище з хорошою чутливістю. Кевларове обплетення забезпечує вудилищу підвищену міцність. Вудилище виготовлено з карбону, оснащене пропускними кільцями трикутної конструкції, перше кільце має великий діаметр. Рекомендовано для джигу з широким ваговим діапазоном. Покупці відзначають хорошу чутливість і точність закидання.

У класі Moderate-Heavy можна відзначити вудилище швидкого ладу Спінінг ADAMS IMPERIAL TROUT KEVLAR з широким тестовим діапазоном: 5-40г.

Спиннинг ADAMS IMPERIAL TROUT KEVLAR

Вудилище виготовлено з карбону й оснащене кільцями SIC Blue Titanium, перше кільце має збільшений діаметр. Можливі два варіанти довжини вудилища: 2,40м і 2,70м. Спінінг хороший для джигу, для лову великої риби на просторних водоймах, при великій глибині. Відрізняється високою чутливістю, дозволяє здійснювати точні кидки. Коркова рукоятка має зручну форму.

Говорячи про вудилища ADAMS не можно не згадати про серію спінінгів BIMAX COMPLEX.

Спиннинг ADAMS BIMAX

Серія включає в себе спінінги трьох класів: Спінінг ADAMS BIMAX ULTRA LIGHT, Спінінг ADAMS BIMAX LIGHT та Спінінг ADAMS BIMAX MEDIUM. Спінінги випускаються в трьох варіантах довжини: 2,10м, 2,40м, 2,70м. Вудилища цієї серії виготовлені з бі-спірального карбону (BiSpiral Carbon), що забезпечує їм підвищену міцність і гнучкість, вудлища здатні витримувати вигин на 180 градусів. Оснащені кільцями SIC Blue Titanium. Спінінги ADAMS BIMAX мають коркову, рознесену рукоятку, що особливо зручно при твіччінгу, крім цього, така рукоятка зменшує вагу вудлища, зменшує навантаження на руку, адже при тривалій риболовлі важливий кожен зайвий грам ваги вудлища. Рекомендовані для джигу і твіччінгу на приманки з невеликою вагою.