(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Пластикові ящики, коробки AQUATECH PLASTICS. Огляд

Ящики зимові, коропові, ящики для снастей, коробки для наживок, гачків, приманок, різних форм і розмірів виробляє AQUATECH PLASTICS (Акватек Пластикс). Підприємство засноване в 1995 році і продукція цієї торгової марки вже отримала широку популярність завдяки невисокій ціні, сучасному дизайну, високій якості та різноманітності моделей. Розповімо про найпопулярніші моделі пластикових ящиків AQUATECH PLASTICS.

Зимові ящики представлені в декількох моделях, оснащені міцним, зручним, протиковзким ременем для носіння ящика на плечах. Вони виготовлені з міцного поліпропілену, мають м'яку накладку на кришці, в кожному ящику є зйомний лоток для зберігання снастей, перегородки за допомогою яких можна розділити простір ящика, або лотків на секції. Наприклад, в ящику зимовому 2870:

Ящик зимний 2870

з домомогою перегородок можно разделии внутрішній простір на три відділення і кришку на вісім осередків. Крім цього, у верхній кришці ящика є вбудовані коробки з кришками для зберігання дрібних предметів.

Ящик зимовий 1870 має цікаву особливість – віконце, розташоване на лицьовій стороні ящика.

Ящик зимний 1870

Через це віконце можна класти рибу в ящик не відкриваючи кришки. До віконця кріпиться пакет для риби. Ящик має одне велике відділення, зйомний лоток і коробки в кришці ящика. Одна з коробок зйомна, з м'яким наповнювачем для зберігання гачків і блешень. Додатково в ящик можна придбати м'які бічні кишені. Ящик короповий універсальній 2880 відрізняється від зимового ящика 2870 тим, що не має м'якої накладки на кришці, але наявність ручки дозволяє носити ящик не тільки на плечовому ремені, але й в руці.

Для зберігання блешень, лісочок, гачків, приманок й інших рибальських аксесуарів AQUATECH PLASTICS виробляє ряд пластикових ящиків. Треба сказати, що такі ящики можуть застосовуватися і для зберігання монтажних інструментів. Например, Ящик 2703 має три висувні полки і одне просторе відділення.

Ящик 2703 универсальный

В розкладеному вигляді ящик досить стійкий, тому що ручку можна використовувати в якості додаткової опори.  Ящики 2702 и 2703 відрізняються тільки кількістю висувних полиць. Існують моделі ящиків з прозорою кришкою, такі як Ящик 2х-полочний 1702Т.

Ящик 2х-полочный 1702Т

Наступна група - це коробки для зберігання дрібних снастей. Асортимент коробок досить широкий: великі, маленькі, з однією кришкою, з декількома, односторонні, двосторонні ... Коробки виготовляються з поліпропілену, стійкого до впливу масел, розчинників і силіконів. Залежно від розміру коробки можуть використовуватися для зберігання блешень, воблерів, або більш дрібних предметів таких як гачки, грузила, вантаж-головки, блешні. Наприклад, Коробка двустороння 2546 гарна для зберігання більших предметів,

Коробка 2546 двусторонняя

а Коробка 7001 – для зберігання гачків, блешень й інших подібних дрібниць.

Коробка 7001

Обидві коробки мають набір перегородок, з допомогою яких можна розділити відсіки на більш дрібні осередки.

Окремо варто зазначити коробки з осередками, що мають окремі кришечки. Наприклад, Коробка 2310, або дуже зручна, подвійна коробка 2420, яка займає мінімум місця, але здатна вмістити велику кількість всіляких гачків, блешень, вантажів й іншої дрібної оснастки.

Коробки 2420 и 2310 с ячейками

Для зберігання живих наживок AQUATECH PLASTICS пропонує Коробку 2200 и Набір з трьох коробок 227811.

Коробки 2200 и 227811 для живых наживок

Обидві моделі виготовлені з м'якого, гнучкого поліпропілену, мають вентиляційні отвори. Коробка 2200 має кріплення для носіння, як на поясному ремені, так і на нашийній тасьмі, що дуже зручно під час лову з берега.

Повний асортимент пластикових ящиків і коробок можна побачити в розділі Пластикові ящики, коробки.