(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

На щуку зі спінінгом

На щуку со спиннингом

Щука досить поширена риба і зловити її можна в багатьох наших водоймах. Існує декілька способів лову щуки, але ловля на спінінг - одна з найпопулярніших і користується сьогодні успіхом. Кожен рибалка-початківець колись ставить перед собою мету впіймати щуку на спінінг. Правильний вибір снастей в цій справі це вже половина успіху, а ще це відповідальний і важливий момент, що вимагає знань і практичних навичок. Тому багато рибалок проходять шлях проб і помилок перш ніж знайдуть той ідеальний набір снастей, з яким можна розраховувати на успіх в лові такого хижака, як щука.

Гарний час для лову щуки - кінець березня або початок квітня, в цей час закінчується нерест і щука починає шукати їжу. Саме в цей період щука не вибаглива в їжі і зловити її можна практично на будь-яку штучну приманку. Влітку щуку також можна ловити, хоч вона в цей період не так активна, але протягом літа вона кілька разів залишає свій притулок для пошуку їжі. До осені, починаючи з серпня, активність щуки підвищується, ттому шо у риби починається процес откормки і накопичення жиру до зими. Якщо говорити про погоду, то щука віддає перевагу спокійній, теплій і несонячних погоді.

  • Спінінг для щуки

До спінінгу для лову щуки висуваються наступні  вимоги: можливість закидання приманок, проводки блешень, і можливість якісного вивудження спійманої риби. Спінінг для лову щуки повинен бути потужним, досить жорстким і міцним, це забезпечить безпроблемне доставання навіть великої риби.

Якщо говорити про матеріали, з якого виготовлені спінінги, то виробниками пропонуються спінінги зі скловолокна, карбону і композиту. Карбонові спінінги мають меншу масу і хорошу чутливість, а фібергласові спінінги відрізняються більшою міцністю, гнучкістю і мають більшу вагу.

Вага спінінга дуже важлива, краще вибирати вудилище з невеликою вагою, адже доведеться робити велику кількість закидів, а від масивного вудилища рука може швидко втомитися. Тест вудилища слід підбирати виходячи з ваги використовуваних приманок.

При виборі ладу вудилища потрібно враховувати умови, в яких планується ловля. Спінінг повільного ладу підійде для закидів на великі дистанції, а середній лад характеризується кращою точністю закидання і хороший для жорстких підсічок. Для невеликих відстаней підійде швидкий лад, відрізняється відмінною чутливістю.

Хороший варіант вудилища для лову щуки Спінінг ADAMS IMPERIAL TROUT KEVLAR (15-40)

  • Приманки

Приманки, що  використовуються для ловлі щуки, дуже різноманітні. Це блесни, що коливаються, блесни, що обертаються, воблеры, силиконові приманки, спінербейти. Вибір приманки залежить вже від ваших уподобань і досвіду. Але можна дати загальні характеристики цих приманок. Обертові блешні можна назвати універсальними приманками, які не вимагають особливих навичок, умов, якостей вудилища і мають невисоку вартість. Блешні, що коливаються мають ті ж властивості й відрізняються тільки типом руху в воді. Воблери можна вибирати рибалкам, які мають певний досвід в лову, так як така приманка вимагає навичок проводки і якісних вудилищ. Із силіконових приманок радимо зупинити свій вибір на твістері довжиною 7-10 см.

  • Котушка

Для лову щуки підійде котушка 2-х або 3-х підшипникова, з хорошою лескоємністью. Котушка повинна бути надійною і міцною, мому що вона повинна витримати опір воблерів при проводці, а також велику кількість закидів і, найголовніше, ловлю великої риби.

  • Волосінь

При виборі волосіні потрібно пам'ятати, що головне у виборі - міцність, тому варто звернути увагу на плетену волосінь, флуорокарбонових волосінь, які мають велику міцність і не розтягуються.