(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

М'які пластикові приманки, види і відмінності

М"які приманки з силікону, пластику, гуми сподобались багатьом рибалкам-спінінгістам. І це не дивно, адже такі приманки мають відмінну уловливість при невисокій ціні. Вони зручні у використанні і мають досить великий термін служби. М'які приманки використовуються для лову різних видів риби, на різних глибинах, вони можуть мати різну форму і по-різному поводитися в воді, деякі види приманок навіть мають смак і запах, що додатково привертає хижака. М'які приманки мають перевагу перед блешнями в тому, що м'яку приманку риба буде продовжувати атакувати, а ось тверду, типу блешні, може кинути після першої проби. М'які приманки використовуються для спінінга, для джигового лову.

Розглянемо види та особливості м'яких приманок. За своєю поведінкою при проводці у воді м'які приманки діляться на пасивні і активні.

Активні м'які приманки

Рухома м'яка приманка гарна, як в стоячій воді, так і при сильній течії. Як випливає з назви, приманки такого виду відрізняються наявністю своєї гри, особливим рухом при проводці. Особливість гри таких приманок залежить від будови тіла. Всі активні приманки за характером гри діляться на два види: твістер і віброхвіст.

Приманка Твистер

Приманка Твістер має форму личинки з хвостом у формі літери «С», одинарним або подвійним. Завдяки своїй формі, хвіст у воді робить хвилеподібні рухи, що робить приманку дуже схожою на личинку або іншу живу істоту («Твістер» в перекладі означає «звивається»). Тіло твістера має ребристу форму, яка сприяє створенню додаткової вібрації, що привертає хижака. Сьогодні існує велика різноманітність моделей, форм і розмірів твістерів.

Приманка Виброхвост

Приманка Віброхвіст виготовлена у вигляді невеликої рибки і має хвіст у вигляді лопаті. При проводці у воді така форма хвоста сприяє вібрації приманки, що і привертає хижака. Приманки типу віброхвіст можна назвати найпопулярнішими з активних м'яких приманок, вони підходять для будь-яких умов і лову будь-якої хижої риби, й показують відмінну уловливість. Приманка віброхвіст може мати нрізні забарвлення і розміри.

Пасивні м'які приманки

Приманка червь

Група пасивних приманок досить різноманітна, такі приманки можуть бути виготовлені у вигляді черв'яків, рачків, кальмарів, жаб, ящерок, рибок, п'явок .... Пасивні приманки не мають своєї гри, вона досягається шляхом спеціальної проводки, наприклад ривками, або нерівномірним рухом. Деякі пасивні приманки можуть мати щупальця, плавнички, ніжки, які забезпечують додаткову гру.

Сьогодні більшу популярність отримали м'які пластикові (силіконові) приманки з запахом і смаком. Наявність смаку і запаху у м'яких приманок набагато підвищило показники їх уловливості, адже таку приманку риба кидає не відразу, а продовжує її «пробувати», що дає рибалці більший час на підсічку риби. Крім цього, запах приманки додатково залучає риб. У нашому інтернет-магазині представлені м'які приманки з запахом і смаком від виробника Twister & Ripper, продукція якого відрізняється високою якістю і доступною ціною.

Деякі м'які приманки, як активні, так і пасивні можуть мати впаяні джиг-головки. Наприклад М"якая наживка PREDATOR GS 50 з крючком, що випускається в різних розмірах.

Огруженная мягкая приманка

А як правильно згрузити м'яку пластикову (силіконову) приманку можна побачити на цьому відео: