(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Волосіні Адамс. Огляд

Волосінь - це дуже важлива частина рибацького оснащення, вона зв'язує в одне ціле вудилище, котушку, поплавок і гачок з приманкою. Правильний вибір волосіні впливає на результат риболовлі, й при виборі потрібно враховувати безліч чинників. Для ловлі спінінгом підійде один вид волосіні, а для донного лову інший, олосінь, яку ви використовуєте в літній період, може погано себе зарекомендувати в умовах зимової риболовлі, не кажучи вже про те, що для різних розмірів риби бажано використовувати різні види волосіні .

Сьогодні вибір видів волосіні надзвичайно широкий, але всі вони відрізняються наступними параметрами: Діаметром, розривним навантаженням, еластичністю, м'якістю, зносостійкістю. Значення діаметру слід підбирати виходячи як з умов риболовлі, так і з розмірів передбачуваної риби. Розривне навантаження - це показник, що характеризує міцність волосіні, і, звичайно ж, бажано підбирати волосінь з більш високим показником розривного навантаження. Еластичність волосіні показує її здатність розтягуватися, на цей показник слід звернути увагу, якщо ви збираєтеся ловити на спінінг. М'якість волосіні - це важливий показник при виборі волосіні для далекого закидання, і чим волосінь м'якше, тим дальність закидання буде вищою. Зносостійкість, цей показник важливий для всіх видів риболовлі, але особливо важливий при виборі волосіні для зимової риболовлі.

Отже, волосінь Адамс. ТМ Adams пропонує своїм покупцям волосінь від італійського виробника GRUPPO DP, продукція якого відрізняється високою якістю і демократичною ціною.

Волосінь Polaris Super Strong - одна з найпопулярніших лісок в нашому магазині, вона відноситься до універсальних монофільних волосінь класу Super і виготовлена з полімеру високої якості.

Леска Polaris Super Strong 100

Волосінь має високу міцність, але разом з тим і гарну м'якістю, що зводить до мінімуму утворення вузлів і борід при закиданні. Волосінь Polaris Super Strong відмінно себе зарекомендувала як для спінінга, так і для фідерної риболовлі. Волосінь має зелений колір і індекс світлової рефракції близький до показників води, це забезпечує волосіні майже повну невидимість в товщі води. Волосінь виготовляється у восьми варіантах товщини, значення розривного навантаження 2,2 - 9,4 кг. За своїми властивостями Волосінь Polaris Super Strong аналогична волосіні Solaris Super Strong, яка різниться тільки кольором, він сірий:

Леска Solaris Super Strong 100

Карпова рыболовля - це окремий вид риболовлі, що вимагає спеціального оснащення і, звичайно ж, спеціальної волосіні. Карпова волосінь повинна відповідати декільком вимогам: вона повинна мати високу розривну міцність - перевищувати масу риби, і при цьому мати невеликий діаметр, коропова волосінь повинна швидко тонути і бути непомітною в товщі води. Для коропової риболовліі Компанія Адамс пропонує кілька видів волосіні.

Волосінь Megaflex Carp Super Strong  - це спеціальна коропова волосінь коричневого кольору, яка відноситься до  класу Super.

Леска Megaflex Carp Super Strong 100

Вона має високу міцність (від 3,6 до 12,1 кг), гарну гнучкість та стійкість до стирання, що дуже важливо в умовах донного лову, і відрізняється низькою пам'яттю форми. Волосінь пропонується  діаметром в диапазоні 0,2-0,4мм.

Хорошу міцність і низьку пам'ять форми має Волосінь Carp Extra Strong кольору шампань.

Леска Carp Extra Strong 100

Дана волосінь також відноситься до класу Super, показник лінійної міцності в залежності від товщини жилки становить 6,7 - 11,9 кг.

Також варто відзначити Волосінь Carp Special Super Strong підвищеної міцності з широким вибором варіантів товщини жилки (0,16 - 0,50 мм). Волосінь виготовляється в чорному кольорі.

Зимові волосіні -  найчисленніша група серед волосінь Адамс. До зимової волосіні, як і до коропової, висуваються особливі вимоги, які зумовлені особливостями зимової риболовлі. Зимова волосінь повинна бути тонкою, непомітною у воді,зносостійкого, адже умови її використання набагато жорсткіші. Також важливо, щоб волосінь зберігала свої властивості при низьких температурах.

Не можна не відзначити серію волосінь ULTRA, що є гордістю колекції  Адамс. Волосіні ULTRA відрізняються міцністю, мають низьку пам'ятя форми і є багатоцільовими волосінями. Вони можуть застосовуватися для зимової риболовлі, для спінінгової, для фідерної риболовлі, гарні для в'язання нахлистових лідерів, а тонкі діаметри - для тіппетів.

Волосінь Alaska Ultra Strong це надміцна універсальна волосінь з флуорокарбоновим покриттям.

Леска Alaska Ultra Strong 100

Це відмінний варіант для спінінга, зимової, коропової та фідерної риболовлі. Флуорокарбонве покриття забезпечує високі водовідштовхувальні властивості, запобігає замерзанню волосіні, забезпечує збереження властивостей волосіні при низьких температурах. Волосінь Alaska Ultra Strong володіє найкращими показниками лінійної і вузлової міцності.

Волосінь Alaska Ultra Soft це ще один представник лісок серії ULTRA зі схожими властивостями.

Леска Alaska Ultra Soft

Від свого попередника відрізняється підвищеною м'якістю і, відповідно, трохи поступається в міцності. Волосінь має флуорокарбонове покриття і відноситься до зимових волосінь. Колір блакитний.

Волосінь зимова Diaflex Ultra Strong за своїми характеристиками аналогічна волосіні Alaska Ultra Strong і відрізняється  лише кольором. Червоний колір робить волосінь помітною на льоді або снігу.

Леска зимняя Diaflex Ultra Strong 25

Волосінь ICE BLACK  ще одна зимова волосінь чорного кольору, який робить її помітною на льоді.

Леска ICE BLACK 25

Ця волосінь, завдяки наявності пом"кшувачів у своєму складі, відрізняється гарною м'якістю, гнучкістю і має малу пам'ять форми. Волосінь виготовляється діаметром в диапазоні від 0.12 до 0.2 мм, з показником лінійної міцності 1.4-2.9 кг.

Достойна уваги Волосінь Sub-Zero 25.

Леска Sub-Zero 25

Це спеціальна, волосінь здатна тонути коричневого кольору, для використання її з блешнями. Вона не плаває на поверхні, а йде під воду.

Волосіні Адамс розфасовані по 25 або 100м в котушці і упаковані по 10 або 20 котушок в тубусі:

Упаковка лески Адамс

Ми назвали лише кілька видів лісок Адамс, весь запропонований в нашому магазині асортимент можна побачити в розділах Волосіні, шнури. и Зимові волосіні.