(044) 574-17-97

(044) 574-14-00 

(050) 609-14-78

ПН-ПТ 9:00-18:00

Льодобури iDabur (айДабур)

iDabur (айДабур) – це торгова марка, під якою наша компанія виробляє льодобури. Виготовляти бури для зимової риболовлі ми почали ще в 2002 році. З тих пір перший, вироблений нами, льодобур зазнав безліч змін, виробництво оснащувалося новим обладнанням, змінювалася і удосконалювалася технологія виробництва. Наші конструктори й технологи постійно стежать за новинками, прислухаються до рекомендацій і відгуків покупців. Тому, слід зазначити, що процес вдосконалення виробництва не стоїть на місці. Виробництво льодобурів під маркою iDabur ми почали з 2011 р. Насьогодні можна з упевненістю сказати, що льодобури айДабур мають ідеальне поєднання ціни й якості.

При розробці моделей льодобурів «айДабур» ми приділяли увагу кожному з його вузлів, починаючи з найважливішої деталі - ножів, та закінчуючи рукояткою. Останні вдосконалення стосувалися сполучного вузла. Сьогоднішня модель льодобуру оснащена надійним з'єднанням із збільшеною гайкою для більш легкого затягування.Соединительный узел ледобура айДабур

Поліпшену жорсткість з'єднанню надає додаткова пластина. Завдяки такому з'єднанню льодобур iDabur в зібраному вигляді являє собою стійку, жорстку конструкцію і не дає збоїв при бурінні. Льодобур айДабур легко справляється з льодом товщиною 50см, має легкий хід і практично не дає збоїв. Цільнотянучий шнек забезпечує безшумність і довговічність буру. Наші льодобури мають антикорозійне покриття по всій довжині, тому підвищена вологість їм абсолютно не страшна. При розробці останньої моделі льодобуру ми приділили велику увагу зручності використання цього пристрою. Льодобур оснащений зручними і міцними суцільнолитими ручками з м'якого пластику з нековзним покриттям.

Ледобур айДабур

Варто зупинитися на найважливішій деталі льодобурів - ножах. Сьогодні наша компанія виробляє ковані й сталеві ножі. Виходячи з вивчених матеріалів, думок фахівців, відгуків покупців і проведених випробувань, в залежності від форми ножів, ми визначили для виробництва три основні моделі льодобурів. Зупинимося докладніше на кожному з них.

Льодобур iDabur (Айдабур) Стандарт оснащений ножами з прямим лезом. Такі ножі вважаються універсальними і можуть використовуватися як для сухого, так і для вологого льоду. Вони трохи поступаються в потужності ступінчастим (Твін) ножам, але мають і свої переваги: не виникає складнощів із заточкою таких ножів в домашніх умовах.Ледобур Стандарт iDabur

Льодобур iDabur (Айдабур) Твін оснащений ступінчастими ножами, які відмінно справляються з сухим, промороженим льодом. Такий тип ножів особливо рекомендується у випадках, коли необхідно пробурити велику кількість лунок. Ступінчасті ножі, в яких леза розташовані на деякій відстані один від одного, при бурінні, відмінно кришать лід і видають високу швидкість буріння. Але льодобур з такою формою ножів вимагає більш докласти зусилля при бурінні.

Ледобур iDabur Твин

Льодобур iDabur (Айдабур) Швед має ножі закругленої форми. Така форма ножів підходить як для сухого, так і для вологого льоду та забезпечують легке входження в його товщу. Льодобур Швед рекомендується в тих випадках, коли важлива швидкість буріння лунок, наприклад, на змаганнях. При цьому збільшення швидкості забезпечується за рахунок докладання зусиль тільки на горизонтальне вкручування, вертикально льодобур входить досить легко.

Ледобур iDabur Швед

Ножі до льодобурів iDabur можна придбати окремо. Проте звертаємо вашу увагу, що взаємозамінними є ножі моделей Стандарт і Твін. Ножі Швед використовуються тільки для льодобурів цієї моделі.

Ледобур iDabur

Кожен льодобур укомплектований захисною пластиковою накладкою на ножі, чохлом зі щільної тканини, що не промокає, і упакований в коробку, зручну для транспортування. Сьогодні під торговою маркою iDabur випускаються льодобури для буріння лунок діаметром: 110мм, 130мм і 150мм.